Metoda Macrolane – zalety i wady

Macrolane to nowa metoda powiększania biustu, dzięki której piersi stają się bardziej pełne i jędrne. Metoda ta – jak każda inna – ma swoje zalety, jak i wady. Do niewątpliwych zalet metody Macrolane należy bezpieczeństwo. Jest to bowiem zabieg w stu procentach bezpieczny, krótki oraz mało inwazyjny( wykonywany w znieczuleniu miejscowym, a nie pod pełną narkozą ).

Metoda Macrolane – zalety i wady – galeria

Ponadto po zabiegu zostają tylko niewielkie ślady po miejscach, gdzie wprowadzona była kaniula. Kolejną zaletą zabiegu Macrolane jest bardzo krótki czas rekonwalescencji, dzięki czemu kobieta może bardzo szybko powrócić do normalnej aktywności życiowej. Już po 2-3 dniach od zabiegu można powrócić do aktywności zawodowej a po tygodniu od przeprowadzenia zabiegu można wykonywać wszystkie czynności związane z wysiłkiem fizycznym.

Metoda powiększania piersi przy pomocy preparatu Macrolane…

Metoda powiększania piersi przy pomocy preparatu Macrolane ma także swoje wady. Jest to metoda ograniczona czasowo. Po pewnym czasie po przeprowadzeniu zabiegu preparat ulega biodegradacji i zostaje wchłonięty przez organizm. Dlatego po upływie od 18 do 24 miesięcy po zabiegu należy go powtórzyć. W przeciwnym razie uzyskane poprzednio efekty znikną. Z uwagi na fakt, że ilość preparatu Macrolane dobiera się indywidualnie do każdej pacjentki w zależności od wielkości jej klatki piersiowej oraz stanu własnych piersi, osiągnięte rezultaty nie zawsze spełniają oczekiwania pacjentek.

Dlatego niektóre kobiety mogą być niezadowolone z zabiegu.